$480,000 Sold Nov 04, 2025
20220 Wooded View Ln, Elkton, VA 22827
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,800 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- $267/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $477,812
Last Listing Agent Emily Barone Funkhouser: East Rockingham
20220 Wooded View Ln, Elkton, VA 22827