$155,000
- Land
- 3.79 Acres
- $40,897 per Acre
101 Preserve Dr, Enterprise, AL 36330
101 Preserve Dr, Enterprise, AL 36330$155,000
101 Preserve Dr, Enterprise, AL 36330
101 Preserve Dr, Enterprise, AL 36330$58,000
2298 County Road 712, Enterprise, AL 36330
2298 County Road 712, Enterprise, AL 36330$285,000
727 County Road 610, Enterprise, AL 36330
Cara Strickland-McCrea ERA Enterprise Realty Associates
$85,000
389 County Road 760, Enterprise, AL 36330
389 County Road 760, Enterprise, AL 36330$280,000
133 County Road 541, Enterprise, AL 36330
Samantha Augustyn-Ott 1st Class Real Estate Wiregrass
$315,000
477 County Road 539, Enterprise, AL 36330
Kristin Beasock TEAM LINDA SIMMONS REAL ESTATE
$630,000 New Construction
1248 County Road 712, Enterprise, AL 36330
Stephanie Acreman Simply South Realty LLC
$570,000
B 2 and B 3 Boll Weevil Cir, Enterprise, AL 36330
B 2 and B 3 Boll Weevil Cir, Enterprise, AL 36330$750,000
500 Sarahpina Place, Enterprise, AL 36330
Leigh Childers TEAM LINDA SIMMONS REAL ESTATE
$25,000
TBD Damascus Rd, Enterprise, AL 36330
TBD Damascus Rd, Enterprise, AL 36330$175,000
430 County Road 711, Enterprise, AL 36330
430 County Road 711, Enterprise, AL 36330$599,000
209 County Road 556, Enterprise, AL 36330
Claire Deaton Executive Brokers Group
$639,000
0 Alabama 51, New Brockton, AL 36351
0 Alabama 51, New Brockton, AL 36351$115,000
LOT 10 County Road 711, Enterprise, AL 36330
LOT 10 County Road 711, Enterprise, AL 36330$35,000
100 Oak Bluff Dr, Enterprise, AL 36330
100 Oak Bluff Dr, Enterprise, AL 36330$314,900