$324,900
- Land
- 18.5 Acres
- $17,562 per Acre
TBD Buchanan Rd, Jonesborough, TN 37659
TBD Buchanan Rd, Jonesborough, TN 37659$324,900
TBD Buchanan Rd, Jonesborough, TN 37659
TBD Buchanan Rd, Jonesborough, TN 37659$259,900
154 Sycamore St, Erwin, TN 37650
Rachel Livingston Foundation Realty Group
$224,900
524 Carolina Ave, Erwin, TN 37650
Clarissa Carrasco KW Johnson City
$349,900
824 Balsam Cir, Erwin, TN 37650
MICHAEL PETERSON Hurd Realty, LLC
$439,900 New Construction
146 Ervin Loop, Erwin, TN 37650
MEGHAN MASTERS Property Executives Johnson City
$549,000
143 Horton Ridge Rd, Erwin, TN 37650
Gordon Lewis Foundation Realty Group
$87,000
Tbd Blaine White Rd, Erwin, TN 37650
Tbd Blaine White Rd, Erwin, TN 37650$365,900 Open Sun 2PM - 4PM
530 South St, Erwin, TN 37650
Corey Tittle KW Johnson City
$259,000
100 Edwards Ridge Rd, Erwin, TN 37650
Marlene Bernasconi Weichert Realtors Saxon Clark JC
$164,900
708 N Main Ave, Erwin, TN 37650
Tina Singleton Crye-Leike Realtors
Showing Results 41 - 50, Page 2 of 2