$899,000
- Land
- 1.8 Acres
- $499,444 per Acre
2 Orchard Ln, Manchester, MA 01944
2 Orchard Ln, Manchester, MA 01944$899,000
2 Orchard Ln, Manchester, MA 01944
2 Orchard Ln, Manchester, MA 01944$974,998
38 N Main St, Middleton, MA 01949
Silvia Monteiro Dell Realty Inc.
$1,050,000
504 Summer St, Lynn, MA 01905
Erika Orellana Martinez Realty Group
$1,950,000
126 Pleasant St, Marblehead, MA 01945
Albert Lane Coldwell Banker Realty - Marblehead
$1,499,000
9 Muirfield Cir Unit 9, Andover, MA 01810
Henry Gourdeau Gibson Sotheby's International Realty
$679,900
33 Garfield St, Lawrence, MA 01843
Jose Frias Realty ONE Group Nest
$899,000
25 Carter St Unit A, Newburyport, MA 01950
Barb Cullen Keller Williams Realty Evolution
$659,000
8 Vernon Ct, Newburyport, MA 01950
Louise Lingerman Realty One Group Nest
$419,900
205 Morgan Dr, Haverhill, MA 01832
Catherine Duff Diamond Key Real Estate
$354,900
24 Norman St Unit 111, Salem, MA 01970
Mark Vadala Vadala Real Estate
$649,999
53 Dungeon Ave, Lynn, MA 01905
Juan Rodriguez Lyv Realty
$619,900
1 Bisson Ln, Merrimac, MA 01860
Tyler Hickey Cameron Prestige - Amesbury
$1,200,000
11 Union Place, Newburyport, MA 01950
Kevin Fruh Gibson Sotheby's International Realty
$594,900
16 Cloutman St Unit 2, Salem, MA 01970
Kevin Farrar Atlantic Coast Homes,Inc
$975,000
22 Woodbury St, Gloucester, MA 01930
Steve Martin Aluxety
$3,950,000
56 Sunset Rock Rd, Andover, MA 01810
Brette L'Italien William Raveis R.E. & Home Services
$840,000
40 Phoebe St Unit 101, Methuen, MA 01844
Mary Koontz-Daher Weichert Realtors' Daher Companies