$50,000 Sold Jun 10, 2025
2001 Bates Ave, Eustis, FL 32726
- 2 Beds
- 1 Bath
- 807 Sq Ft
- Built 1930
Last Sold Summary
- 44% Below List Price
- $62/SF
- 14 Days On Market
Last Listing Agent Katina Hargrove STAKE YOUR LAND REALTY, INC.
2001 Bates Ave, Eustis, FL 32726