$562,000 Sold May 01, 2026
1623 Madison St, Evanston, IL 60202
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
- Built 1946
Last Sold Summary
- 28% Above List Price
- $401/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $384,528
Last Listing Agent Steve Nasralla Compass
1623 Madison St, Evanston, IL 60202