$925,000
- Land
- 80.01 Acres
- $11,561 per Acre
510 Rogues Fork Rd, Bethpage, TN 37022
510 Rogues Fork Rd, Bethpage, TN 37022$925,000
510 Rogues Fork Rd, Bethpage, TN 37022
510 Rogues Fork Rd, Bethpage, TN 37022$349,900
1002 Gill Hodges Rd, Portland, TN 37148
Justin Tucker Platinum Realty Partners, LLC
$969,900
972 Dobbins Pike, Gallatin, TN 37066
Becky Abutrab Wally Gilliam Realty & Auction
$499,900
1000 Chickadee Ct, Portland, TN 37148
Kaitlyn Coleman Onward Real Estate
$409,900
528 Womack Rd, Bethpage, TN 37022
Ronald (Ron) Poindexter Ron Poindexter Real Estate
$364,900
417 Buttermilk Hollow Rd, Bethpage, TN 37022
Peter Richard RE/MAX Carriage House
$259,900
1495 Wolf Hill Rd, Bethpage, TN 37022
Lacey Sadler Benchmark Realty, LLC
$1,350,000
1629 Rock Bridge Rd, Bethpage, TN 37022
Kevin Barker Platinum Realty Partners, LLC
$449,900
186 Aggie Perry Rd, Bethpage, TN 37022
Matthew Carman Gene Carman Real Estate & Auctions
$129,699
453 Gravely Hill Rd, Bethpage, TN 37022
453 Gravely Hill Rd, Bethpage, TN 37022$400,000
137 Mount Vernon Church Rd, Bethpage, TN 37022
Phil Bogard eXp Realty
$105,000
119 Old Dobbins Pike, Gallatin, TN 37066
119 Old Dobbins Pike, Gallatin, TN 37066$295,000
8 Deshea Creek Rd, Gallatin, TN 37066
8 Deshea Creek Rd, Gallatin, TN 37066$137,900
0 Rbk Ln Unit RTC3031785, Bethpage, TN 37022
0 Rbk Ln Unit RTC3031785, Bethpage, TN 37022$104,900
0 Pond Dr, Gallatin, TN 37066
0 Pond Dr, Gallatin, TN 37066$89,900
1129 Reese Rd Unit 1, Bethpage, TN 37022
1129 Reese Rd Unit 1, Bethpage, TN 37022$114,900