$142,000
344 Tygart St, Fairmont, WV 26554
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,120 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- $127/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $140,585
Last Listing Agent KIMBERLY KINKELAAR KRB KAUFMAN PROPERTIES LLC
344 Tygart St, Fairmont, WV 26554