$900,000 Sold Oct 29, 2025
5920 6th St, Falls Church, VA 22041
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,153 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- $285/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $910,652
Last Listing Agent Julie Chesser Century 21 Redwood Realty
5920 6th St, Falls Church, VA 22041