$358,500 Sold Jun 10, 2025
1697 N Oakhaven Place, Fayetteville, AR 72704
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,699 Sq Ft
- Built 2009
Last Sold Summary
- $211/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $363,297
Last Listing Agent Kelly Crenshaw Collier & Associates
1697 N Oakhaven Place, Fayetteville, AR 72704