$342,000
- Land
- 22.75 Acres
- $15,033 per Acre
0 Panther Branch Rd Unit RTC3191196, Jamestown, TN 38556
0 Panther Branch Rd Unit RTC3191196, Jamestown, TN 38556$342,000
0 Panther Branch Rd Unit RTC3191196, Jamestown, TN 38556
0 Panther Branch Rd Unit RTC3191196, Jamestown, TN 38556$55,000
0 Old Mount Helen Rd, Allardt, TN 38504
0 Old Mount Helen Rd, Allardt, TN 38504$29,900
0 Jay Loop Unit 1340805, Jamestown, TN 38556
0 Jay Loop Unit 1340805, Jamestown, TN 38556$119,800
0 Junaluska Hwy Unit 1340366, Jamestown, TN 38556
0 Junaluska Hwy Unit 1340366, Jamestown, TN 38556$95,000
Lot 25 Shotgun Annie Rd, Jamestown, TN 38556
Lot 25 Shotgun Annie Rd, Jamestown, TN 38556$45,900
Lot 335 Flat Top View Ln, Wilder, TN 38589
Lot 335 Flat Top View Ln, Wilder, TN 38589$82,000
0 E Bobcat Ln Unit 1330536, Jamestown, TN 38556
0 E Bobcat Ln Unit 1330536, Jamestown, TN 38556$369,900
1396 N York Hwy, Jamestown, TN 38556
Vickie Loftis American Way Real Estate
$270,000
0 Double Top Rd Unit 1313730, Jamestown, TN 38556
0 Double Top Rd Unit 1313730, Jamestown, TN 38556$339,000
2013 Meadowview Dr, Jamestown, TN 38556
Erica Styles Allardt Real Estate Association LLC
$103,000
Lot 24 Old Mount Helen Rd, Allardt, TN 38504
Lot 24 Old Mount Helen Rd, Allardt, TN 38504$150,000
2110 Pickett Park Hwy, Jamestown, TN 38556
Bart Neely Bestway Realty
$39,900
Lot 14 Cheyenne Dr, Jamestown, TN 38556
Lot 14 Cheyenne Dr, Jamestown, TN 38556$139,900
0 Tomahawk Unit RTC3050220, Jamestown, TN 38556
0 Tomahawk Unit RTC3050220, Jamestown, TN 38556$615,000
540 Buck Ridge Rd, Jamestown, TN 38556