$75,000
- Land
- 1.39 Acres
- $53,957 per Acre
0 Cliffmont Unit 32-33, Jamestown, TN 38556
0 Cliffmont Unit 32-33, Jamestown, TN 38556$75,000
0 Cliffmont Unit 32-33, Jamestown, TN 38556
0 Cliffmont Unit 32-33, Jamestown, TN 38556$99,900
1029 E Obey Ln, Wilder, TN 38589
1029 E Obey Ln, Wilder, TN 38589$110,000
0 Eagle Unit 18, Jamestown, TN 38556
0 Eagle Unit 18, Jamestown, TN 38556$400,000
0 72 Acres Cole Place Rd, Allardt, TN 38504
0 72 Acres Cole Place Rd, Allardt, TN 38504$200,000
315 Wheeler Ln, Jamestown, TN 38556
Glenda Levin Mitchell Real Estate & Auction
$95,000
Lot 25 Shotgun Annie Rd, Jamestown, TN 38556
Lot 25 Shotgun Annie Rd, Jamestown, TN 38556$103,000
Lot 27 Cliffhouse Way, Jamestown, TN 38556
Lot 27 Cliffhouse Way, Jamestown, TN 38556Call for Price
140 Cherry Ridge Rd, Jamestown, TN 38556
Jason Cantrell Triple C Realty & Auction, LLC
$150,000
478 Spruce Creek Dr, Jamestown, TN 38556
478 Spruce Creek Dr, Jamestown, TN 38556$89,900
2.37 Ac Rockview Rd, Jamestown, TN 38556
2.37 Ac Rockview Rd, Jamestown, TN 38556$89,900
237 Rockview Rd, Jamestown, TN 38556
237 Rockview Rd, Jamestown, TN 38556$349,900
508 Stone Cliff Ln, Jamestown, TN 38556
Greg Kelley Your Home Sold Guaranteed Real
$149,900
185 Northwood Place, Jamestown, TN 38556
Deborah Mountain Bestway Realty
$599,900
5424 Wilder Rd, Grimsley, TN 38565
Rhonda Darrow Home Touch Realty, LLC
$219,000
1070 N Shady Lane Loop, Clarkrange, TN 38553
Rhonda Darrow Home Touch Realty, LLC
$475,000
598 Ted Brooks Rd, Jamestown, TN 38556
Deborah Mountain Bestway Realty