$109,900
- Land
- 1.04 Acres
- $105,673 per Acre
1319 David Crockett, Fischer, TX 78623
1319 David Crockett, Fischer, TX 78623$109,900
1319 David Crockett, Fischer, TX 78623
1319 David Crockett, Fischer, TX 78623$499,000
861 Rutherford, Fischer, TX 78623
Kelly Peek-Price BHHS Don Johnson REALTORS - NB
$325,000
256 Clinch Dr, Fischer, TX 78623
256 Clinch Dr, Fischer, TX 78623$713,000
2150 the Low Rd, San Marcos, TX 78666
2150 the Low Rd, San Marcos, TX 78666$82,000
TBD William Travis, Canyon Lake, TX 78623
TBD William Travis, Canyon Lake, TX 78623$99,000
126 Flanders, Fischer, TX 78623
126 Flanders, Fischer, TX 78623$1,399,000
640 Ghost Dancer, Fischer, TX 78623
Mario Barrett Central Metro Realty
$82,950
223 Freedom St, Fischer, TX 78623
223 Freedom St, Fischer, TX 78623$2,499,999
00 Farm To Market 32, Fischer, TX 78623
00 Farm To Market 32, Fischer, TX 78623$90,500
235 Flanders, Canyon Lake, TX 78623
235 Flanders, Canyon Lake, TX 78623$135,000
288 Kellog, Fischer, TX 78623
288 Kellog, Fischer, TX 78623$85,000
243 Kellog, Fischer, TX 78623
243 Kellog, Fischer, TX 78623$165,000
825 Rutherford, Fischer, TX 78623
825 Rutherford, Fischer, TX 78623Showing Results 121 - 133, Page 4 of 4