$169,900
500 Olive Sprig Ln, Flemingsburg, KY 41041
- 1 Bed
- 1 Bath
- 964 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- $176/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $164,751
Last Listing Agent Laken Pope 606 Real Estate & Auctions
500 Olive Sprig Ln, Flemingsburg, KY 41041