$80,000
- Land
- 1.21 Acres
- $65,952 per Acre
Lot 4 Pintail Dr, Flint, TX 75762
Lot 4 Pintail Dr, Flint, TX 75762$80,000
Lot 4 Pintail Dr, Flint, TX 75762
Lot 4 Pintail Dr, Flint, TX 75762$1,470,000
21393 Cr 116, Tyler, TX 75703
21393 Cr 116, Tyler, TX 75703$79,500
000 Cr 189 Lot 17, Flint, TX 75762
000 Cr 189 Lot 17, Flint, TX 75762$90,000
0 Pintail Dr, Flint, TX 75762
0 Pintail Dr, Flint, TX 75762$164,640
15483 Aniston Ln - (Lot 1), Flint, TX 75762
15483 Aniston Ln - (Lot 1), Flint, TX 75762$80,000
Lot 5 Pintail Dr, Flint, TX 75762
Lot 5 Pintail Dr, Flint, TX 75762$80,000
0 Pintail Dr Lot 6, Flint, TX 75762
0 Pintail Dr Lot 6, Flint, TX 75762$80,000
0 Pintail Lot 4, Flint, TX 75762
0 Pintail Lot 4, Flint, TX 75762$165,200
15537 Aniston Ln - (Lot 2), Flint, TX 75762
15537 Aniston Ln - (Lot 2), Flint, TX 75762$125,000
17839 Harbor Ln, Flint, TX 75762
17839 Harbor Ln, Flint, TX 75762$209,230
15640 Aniston Ln - (Lot 25), Flint, TX 75762
15640 Aniston Ln - (Lot 25), Flint, TX 75762$214,270
15588 Aniston Ln - (Lot 26), Flint, TX 75762
15588 Aniston Ln - (Lot 26), Flint, TX 75762$145,000
15178 County Road 1100, Tyler, TX 75703
15178 County Road 1100, Tyler, TX 75703$4,200,000
TBD County Road 1106, Flint, TX 75762
TBD County Road 1106, Flint, TX 75762$221,970
15482 Aniston Ln (Lot 28), Flint, TX 75762
15482 Aniston Ln (Lot 28), Flint, TX 75762$669,000
11232 Marsh Wren Cir, Flint, TX 75762
Robin Fields RealEdge Real Estate - Tyler
$1,075,000
17823 County Road 132, Flint, TX 75762
17823 County Road 132, Flint, TX 75762$188,930