$299,000 Last List Price
104 Turnstone Way, Florence, MT 59833
- Land
- 2.01 Acres
- $148,756 per Acre
Last Sold Summary
- 145 Days On Market
Last Listing Agent Sandy Adkins Glacier Sotheby's International Realty Hamilton
104 Turnstone Way, Florence, MT 59833