$3,000,000
- Land
- 4.27 Acres
- $702,576 per Acre
2421 Sol Legare Rd, Charleston, SC 29412
2421 Sol Legare Rd, Charleston, SC 29412$3,000,000
2421 Sol Legare Rd, Charleston, SC 29412
2421 Sol Legare Rd, Charleston, SC 29412$994,500
1110 Studdingsail Ln, Charleston, SC 29412
Patty Stover Keller Williams Realty Charleston West Ashley
$2,997,500
802 W Ashley Ave, Folly Beach, SC 29439
Lynn Barber Nicklaus Vance
$4,900,000
113 E Arctic Ave Unit B, Folly Beach, SC 29439
Joel Cardwell Charleston Expert Home Sellers, LLC
$3,384,000
268 Little Oak Island Dr, Folly Beach, SC 29439
Joel Cardwell Charleston Expert Home Sellers, LLC
$46,000
67 W 10th St Unit E-3, Folly Beach, SC 29439
Laurah Covington ChuckTown Homes Powered By LPT Realty
$935,000
115 E Arctic Ave Unit 2b, Folly Beach, SC 29439
Carrie Rosen Carolina One Real Estate
$935,000
115 E Arctic Ave Unit 1a, Folly Beach, SC 29439
Carrie Rosen Carolina One Real Estate
$935,000
115 E Arctic Ave Unit 1b, Folly Beach, SC 29439
Carrie Rosen Carolina One Real Estate
$935,000
115 E Arctic Ave Unit 2a, Folly Beach, SC 29439
Carrie Rosen Carolina One Real Estate
$1,124,500
418 E Ashley Ave, Folly Beach, SC 29439
Tony Jamison Keller Williams Realty Charleston West Ashley
$599,800
91 Mariners Cay Dr, Folly Beach, SC 29439
Jenny Siggelkow ERA Wilder Realty Inc
$2,175,000
510 E Arctic Ave, Folly Beach, SC 29439
Ulf Hartwig Carolina One Real Estate Folly Beach
$319,000
508 W Ashley Ave Unit 12, Folly Beach, SC 29439
Wendy Ezelle SCSold LLC
$1,500,000
1217 E Ashley Ave, Folly Beach, SC 29439