$999,999
- Land
- 3.5 Acres
- $285,714 per Acre
11200 Locust Ave, Bloomington, CA 92316
11200 Locust Ave, Bloomington, CA 92316$999,999
11200 Locust Ave, Bloomington, CA 92316
11200 Locust Ave, Bloomington, CA 92316$239,000
16860 Slover Ave Unit 54, Fontana, CA 92337
Tina Llamas First Team Real Estate
$1,200,000
0 Sierra Ave Unit IG25279606, Fontana, CA 92335
0 Sierra Ave Unit IG25279606, Fontana, CA 92335$1,650,000
11262 Sierra Ave, Fontana, CA 92337
Patricia Montano NEW INNOVATION REAL ESTATE
$869,000 Open Sat 12PM - 2PM
5377 Strawberry Way, Fontana, CA 92336
Tanya Dondanville NEW HARVEST REALTY
$549,900
14888 Ivy Ave, Fontana, CA 92335
Charley Tabbara BERKSHIRE HATH HM SVCS CA PROP
$850,000
17468 Grevillea St, Fontana, CA 92335
Manuel Badiola MONACO REALTY
$724,999
16763 Plantain Way, Fontana, CA 92336
Janeth Vega CENTURY 21 CITRUS REALTY INC
$749,000
7434 Sultana Ave, Fontana, CA 92336
Jake Sheikh Guardian Realty Group
$649,800
16281 Castello Ln Unit 1, Fontana, CA 92336
Michael Porter PORTER REAL ESTATE
$699,900
9905 Elm Ave, Fontana, CA 92335
Shirley Ann Lewis HomeSmart, Evergreen Realty
$950,000
19015 Slover Ave, Bloomington, CA 92316
Esmeralda Nunez Acevedo Real Estate Professionals
$699,000
15370 Twinberry Ct, Fontana, CA 92336
JEFFREY SANDEZ CalDEZ
$799,000 Coming Soon
14178 Mendocino Ct, Fontana, CA 92336
Heather Langley eXp Realty of Southern California Inc
$639,900
5644 Altamura Way, Fontana, CA 92336
LOUIS HERRERA WIEST REALTY INC
$719,990 New Construction
Neiman Plan at The Arboretum - Flora, Fontana, CA 92336