Forrest County MS Homes for Sale
-
-
-
-
$72,500
- Land
- 2.98 Acres
- $24,329 per Acre
Lot 37 Forrest Hill Dr, Hattiesburg, MS 39402
Lot 37 Forrest Hill Dr, Hattiesburg, MS 39402 -
-
$81,700
- Land
- 16.51 Acres
- $4,949 per Acre
0 Ollie Williams Rd, Hattiesburg, MS 39401
0 Ollie Williams Rd, Hattiesburg, MS 39401 -
$66,000
- Land
- 0 Sq Ft
000-A-4 Gleneagles Dr, Hattiesburg, MS 39401
000-A-4 Gleneagles Dr, Hattiesburg, MS 39401 -
$45,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,360 Sq Ft
525 Buschman St, Hattiesburg, MS 39401
525 Buschman St, Hattiesburg, MS 39401Rodney Shows Real Estate Aces
-
$50,000
- Land
- 0 Sq Ft
46 N Founders Way, Hattiesburg, MS 39401
46 N Founders Way, Hattiesburg, MS 39401 -
$272,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,300 Sq Ft
150 Turkey Pine Dr, Hattiesburg, MS 39401
150 Turkey Pine Dr, Hattiesburg, MS 39401Hillary Copeland Epique Realty
-
$125,000
- Land
- 3 Acres
- $41,667 per Acre
3 +/- Route 11, Petal, MS 39465
3 +/- Route 11, Petal, MS 39465 -
$119,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,130 Sq Ft
138 App Slade Rd, Hattiesburg, MS 39401
138 App Slade Rd, Hattiesburg, MS 39401Chris Ballard Tide & Timber Realty
-
$66,000
- Land
- 0 Sq Ft
000-A-9 Gleneagles Dr, Hattiesburg, MS 39401
000-A-9 Gleneagles Dr, Hattiesburg, MS 39401 -
$159,900
- 4 Beds
- 2 Baths
861 Morriston Rd, Petal, MS 39465
861 Morriston Rd, Petal, MS 39465Kirby Harrell EXIT Realty Integrity First
-
$114,500
- Land
- 6 Acres
- $19,083 per Acre
144 Corinth Rd, Petal, MS 39465
144 Corinth Rd, Petal, MS 39465 -
$115,000
- Land
- 17.2 Acres
- $6,686 per Acre
NHN Larry Goff Rd, Hattiesburg, MS 39401
NHN Larry Goff Rd, Hattiesburg, MS 39401 -
-
$2,600,000
- Land
- 542 Acres
- $4,797 per Acre
115 Wilderness Run, Hattiesburg, MS 39401
115 Wilderness Run, Hattiesburg, MS 39401 -
$109,728
$27K PRICE DROP- Land
- 22.86 Acres
- $4,800 per Acre
0 J Bailey Rd, Wiggins, MS 39577
0 J Bailey Rd, Wiggins, MS 39577 -
$19,999
$19K PRICE DROP- Land
- 2.5 Acres
- $8,000 per Acre
Lot 254 Petal Dr, Petal, MS 39465
Lot 254 Petal Dr, Petal, MS 39465 -
$269,900
New Construction $10K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,791 Sq Ft
95 Oakwood Dr, Hattiesburg, MS 39401
95 Oakwood Dr, Hattiesburg, MS 39401D.R. Horton Builder -
$299,000
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,629 Sq Ft
535 Leeville Rd, Petal, MS 39465
535 Leeville Rd, Petal, MS 39465christy sumrall RE/MAX Town & Country
-
$169,900
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,030 Sq Ft
809 Maxwell Dr, Hattiesburg, MS 39401
809 Maxwell Dr, Hattiesburg, MS 39401Barbara Adamson Adamson Real Estate
-
$3,100,000
- Land
- 700 Acres
- $4,429 per Acre
363 Rockhill To Lumberton Rd, Purvis, MS 39475
363 Rockhill To Lumberton Rd, Purvis, MS 39475 -
$132,900
- 4 Beds
- 1 Bath
214 Gamble St, Hattiesburg, MS 39401
214 Gamble St, Hattiesburg, MS 39401Kirby Harrell EXIT Realty Integrity First
-
$60,000
- Land
- 4.6 Acres
- $13,043 per Acre
0 William Carey Pkwy, Hattiesburg, MS 39401
0 William Carey Pkwy, Hattiesburg, MS 39401 -
-
$297,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 3,100 Sq Ft
136 W 5th St, Hattiesburg, MS 39401
136 W 5th St, Hattiesburg, MS 39401Heather Holliday Holliday Real Estate
-
$225,000
$24K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,946 Sq Ft
51 Rock Rd, Hattiesburg, MS 39401
51 Rock Rd, Hattiesburg, MS 39401Brad Forsythe Phillips Appraisal & Realty
-
$60,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 980 Sq Ft
107 Short Royal St, Hattiesburg, MS 39401
107 Short Royal St, Hattiesburg, MS 39401Tyler Newsome Ascension Realty LLC
-
$159,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,664 Sq Ft
216 S 14th Ave, Hattiesburg, MS 39401
216 S 14th Ave, Hattiesburg, MS 39401Tyler Newsome Ascension Realty LLC
-
$78,500
- Land
- 0 Sq Ft
21 & 22 Medinah Dr, Hattiesburg, MS 39402
21 & 22 Medinah Dr, Hattiesburg, MS 39402 -
$867,000
- Land
- 10 Acres
- $86,700 per Acre
00 U S 49, Hattiesburg, MS 39401
00 U S 49, Hattiesburg, MS 39401 -
$445,000
New Construction- 5 Beds
- 3 Baths
41 Forest Barnes Rd, Petal, MS 39465
41 Forest Barnes Rd, Petal, MS 39465Crystal Green Coldwell Banker Don Nace, Inc.
-
$349,900
- 4 Beds
- 3.5 Baths
121 Jervis Mims Rd, Hattiesburg, MS 39401
121 Jervis Mims Rd, Hattiesburg, MS 39401Kevin Brown Crye-Leike Pine Belt
-
$349,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,151 Sq Ft
69 Northfork Dr, Petal, MS 39465
69 Northfork Dr, Petal, MS 39465Julie Russell Cadence Realty Group
-
$650,000
- Land
- 171 Acres
- $3,801 per Acre
0 Old Hwy 98 Unit 141105, Hattiesburg, MS 39401
0 Old Hwy 98 Unit 141105, Hattiesburg, MS 39401 -
$309,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,961 Sq Ft
93 Castlewoods Way, Petal, MS 39465
93 Castlewoods Way, Petal, MS 39465Jordan Schlabach D.R. Horton
-
$65,000
- 4 Beds
- 1 Bath
1012 E Laurel Ave, Hattiesburg, MS 39401
1012 E Laurel Ave, Hattiesburg, MS 39401Lolita Evans B & Co Realty
-
$85,000
- Land
- 7.96 Acres
- $10,678 per Acre
914 Beverly Hills Rd, Hattiesburg, MS 39401
914 Beverly Hills Rd, Hattiesburg, MS 39401
Showing Results 161 - 200, Page 5 of 11