$250,000
- Land
- 1.8 Acres
- $138,889 per Acre
0 Carroll Rd, Richmond, TX 77469
0 Carroll Rd, Richmond, TX 77469$250,000
0 Carroll Rd, Richmond, TX 77469
0 Carroll Rd, Richmond, TX 77469$305,000
Tract 2 Charlie Meyer Rd, Damon, TX 77430
Tract 2 Charlie Meyer Rd, Damon, TX 77430$2,599,000
0 Daily Rd Unit 41757180, Rosenberg, TX 77471
0 Daily Rd Unit 41757180, Rosenberg, TX 77471$1,626,443
400 Fm 360 Rd, Beasley, TX 77417
400 Fm 360 Rd, Beasley, TX 77417$775,000
3811 Westerdale Dr, Fulshear, TX 77441
Jim Soule' First Choice Real Estate of Texas
$850,000
2120 Hagerson Rd, Sugar Land, TX 77479
2120 Hagerson Rd, Sugar Land, TX 77479$575,000
9907 Ironwood Ln, Richmond, TX 77469
Brooke Griffith Meadows Property Group
$440,000
6718 Kari Ln, Richmond, TX 77469
Janet Davila JD Realty Advisors, LLC
$834,900
14942 Moody Rd, Needville, TX 77461
14942 Moody Rd, Needville, TX 77461$1,150,000
3102 Willow Creek Ln, Katy, TX 77494
Heather Schuren RE/MAX Cinco Ranch
$1,190,000
8201 Fm 2234 McHard Rd Land, Houston, TX 77053
8201 Fm 2234 McHard Rd Land, Houston, TX 77053$499,999
8032 Short Rd, Needville, TX 77461
Nikki Goins Keller Williams Realty Clear Lake / NASA
$388,000
0 Kemp Rd, Needville, TX 77461
0 Kemp Rd, Needville, TX 77461$240,000
6325 Kamas Ln, Needville, TX 77461
Erick Harbert Realty Right
$699,000
222 Star Lake Dr, Missouri City, TX 77459
222 Star Lake Dr, Missouri City, TX 77459$265,000
13111 Lakeview Meadow Dr, Richmond, TX 77469
13111 Lakeview Meadow Dr, Richmond, TX 77469$1,099,000
1910 Fox Trot Cir, Richmond, TX 77406