$38,000
- Land
- 4.3 Acres
- $8,837 per Acre
18914 U S Highway 31, Letohatchee, AL 36047
18914 U S Highway 31, Letohatchee, AL 36047$38,000
18914 U S Highway 31, Letohatchee, AL 36047
18914 U S Highway 31, Letohatchee, AL 36047$65,000
2239 Ramah Church Rd, Letohatchee, AL 36047
Steven Hayden eList Realty Alabama LLC
$1,787,100
0 Knights Rd, Mount Willing, AL 36032
0 Knights Rd, Mount Willing, AL 36032$98,000
139 Golson Rd, Fort Deposit, AL 36032
Randall Petty First Realty of Greenville
$66,000
. U S Highway 31, Letohatchee, AL 36047
. U S Highway 31, Letohatchee, AL 36047$269,000
119 E Rogers St, Fort Deposit, AL 36032
Morgan Battiste First Realty of Greenville
$2,995,000
2063 Alabama 185, Fort Deposit, AL 36032
David Harrell The Southern Land Brokers
$396,341
0 Kirkville Rd, Greenville, AL 36037
0 Kirkville Rd, Greenville, AL 36037