$237,250
- Land
- 3.27 Acres
- $72,554 per Acre
1883 Cedar Dr, Severn, MD 21144
1883 Cedar Dr, Severn, MD 21144$237,250
1883 Cedar Dr, Severn, MD 21144
1883 Cedar Dr, Severn, MD 21144$589,990 Open Tue 10:30AM - 4:30PM
1201 Bear Oak Ln, Laurel, MD 20724
Joe Petrone Monument Sotheby's International Realty
$1,014,990 New Construction
0006 Copperleaf Blvd, Hanover, MD 21076
Mike Boryk Koch Realty, Inc.
$620,000
1012 Morgan Station Dr, Severn, MD 21144
Carlyn Lowery EXP Realty, LLC
$399,000
7860 Telegraph Rd, Severn, MD 21144
7860 Telegraph Rd, Severn, MD 21144$840,000 Open Sat 1PM - 3PM
7404 Thames River Dr, Hanover, MD 21076
Song Hong Turn Key Homes Litmited Libability
$365,000
3436 Littleleaf Place, Laurel, MD 20724
Sonni Layton DMV Residential Realty
$470,500
1500 Severn Rd, Severn, MD 21144
Keith Walsh Berkshire Hathaway HomeServices PenFed Realty
$902,990 New Construction
0001 Copperleaf Blvd, Hanover, MD 21076
Mike Boryk Koch Realty, Inc.
$592,319 New Construction
6941 Linden Ave, Elkridge, MD 21075
Jarrod Jeeter Northrop Realty
$59,900
7810 Clark Rd Unit D91, Jessup, MD 20794
Terry Miller RE/MAX Leading Edge
$639,000
103 Green Branch Rd, Laurel, MD 20708
Ron Goldberg The Agency DC
$750,000
1154 Thompson Ave, Severn, MD 21144
1154 Thompson Ave, Severn, MD 21144$599,305 New Construction
2033 Twisted Oak Place, Severn, MD 21076
Danielle Wallace SM Brokerage, LLC
$639,000
3311 Streamlet Ln, Laurel, MD 20724
Nancy Gowan Real Broker, LLC - Annapolis
$200,000
3500 Old Annapolis Rd, Maryland City, MD 20724
3500 Old Annapolis Rd, Maryland City, MD 20724$450,000