$89,900
- Land
- 9.58 Acres
- $9,384 per Acre
0 N3000 Rd, Foster, OK 73082
0 N3000 Rd, Foster, OK 73082$89,900
0 N3000 Rd, Foster, OK 73082
0 N3000 Rd, Foster, OK 73082$165,000
165175 N 3020 Rd, Foster, OK 73434
Krissie Gordon Oklahoma Land & Realty, LLC
$87,000
304104 E 1620 Rd, Foster, OK 73434
304104 E 1620 Rd, Foster, OK 73434$1,900,000
25464 E Cr 1670 Elmore City, Elmore City, OK 73433
Angie Lippard Lippard Auctioneers, Inc
$1,200,000
300636 State Highway 29, Foster, OK 73434
Matthew Cunningham Cross C Realty LLC
$27,000
304104 E 1620 Rd, Foster, OK 73434
304104 E 1620 Rd, Foster, OK 73434