$456,000
- Land
- 1.68 Acres
- $271,429 per Acre
14611 E Prairie Dog Trail Unit 13, Fountain Hills, AZ 85268
14611 E Prairie Dog Trail Unit 13, Fountain Hills, AZ 85268$456,000
14611 E Prairie Dog Trail Unit 13, Fountain Hills, AZ 85268
14611 E Prairie Dog Trail Unit 13, Fountain Hills, AZ 85268$595,000
10534 N Arista Ln Unit 48, Fountain Hills, AZ 85268
10534 N Arista Ln Unit 48, Fountain Hills, AZ 85268$1,100,000
11035 N Crestview Dr Unit 84, Fountain Hills, AZ 85268
11035 N Crestview Dr Unit 84, Fountain Hills, AZ 85268$689,000
16308 N Borrego Trail Unit 151, Fountain Hills, AZ 85268
16308 N Borrego Trail Unit 151, Fountain Hills, AZ 85268$735,000
11416 N Crestview Dr Unit 4, Fountain Hills, AZ 85268
11416 N Crestview Dr Unit 4, Fountain Hills, AZ 85268$650,000
11008 N Appian Way Unit 1A, Fountain Hills, AZ 85268
11008 N Appian Way Unit 1A, Fountain Hills, AZ 85268$735,000
14541 E Sierra Alegre Ct Unit 16, Fountain Hills, AZ 85268
14541 E Sierra Alegre Ct Unit 16, Fountain Hills, AZ 85268$670,000
13953 E Bighorn Pkwy Unit 138, Fountain Hills, AZ 85268
13953 E Bighorn Pkwy Unit 138, Fountain Hills, AZ 85268$470,000
9817 N Rock Ridge Trail Unit 2, Fountain Hills, AZ 85268
9817 N Rock Ridge Trail Unit 2, Fountain Hills, AZ 85268$1,400,000
9805 N Talon Trail, Fountain Hills, AZ 85268
Richard Barker Keller Williams Arizona Realty
$289,900
14341 E Mourning Dove Dr Unit 84, Fountain Hills, AZ 85268
14341 E Mourning Dove Dr Unit 84, Fountain Hills, AZ 85268$239,000
14539 E Prairie Dog Trail Unit 11, Fountain Hills, AZ 85268