$849,000
- Land
- 3.1 Acres
- $273,871 per Acre
1121 Harpeth Ridge Rd, Franklin, TN 37069
1121 Harpeth Ridge Rd, Franklin, TN 37069$849,000
1121 Harpeth Ridge Rd, Franklin, TN 37069
1121 Harpeth Ridge Rd, Franklin, TN 37069$849,000
2013 Heflin Ln, Franklin, TN 37069
Martin(marty) Warren Zeitlin Sotheby's International Realty
$849,000
111 Poplar St, Franklin, TN 37064
James Fuertes Realty One Group Music City
$849,000
1008 Boxwood Dr, Franklin, TN 37069
Leah Crutchfield Fridrich & Clark Realty
$845,000
290 Wisteria Dr, Franklin, TN 37064
Jessica Arevalo Benchmark Realty, LLC
$840,630 New Construction
Clearwater Plan at Station Hill - Reserve Series, Franklin, TN 37064
$839,900
6012 Russell Ridge Ln Unit Lot 1, Franklin, TN 37064
6012 Russell Ridge Ln Unit Lot 1, Franklin, TN 37064$839,000
626 Springlake Dr, Franklin, TN 37064
Mary McClure Cobalt Premier Properties
$835,000
322 Logans Cir, Franklin, TN 37067
Christopher Stjernholm Trelora Realty, Inc
$830,000
1002 Shannon Ln, Franklin, TN 37064
Lisa Landyn
The Luxe Collective
(615) 437-2963
$829,900
201 Dandridge Dr, Franklin, TN 37067
Kellie Arnold Benchmark Realty, LLC
$825,000
1043 Braidwood Ln, Franklin, TN 37064
Brian Bogs Real Broker
$825,000
1607 Sand Dollar Ct, Franklin, TN 37067
Tim Houk Keller Williams Realty Nashville/Franklin
$825,000 Open Sat 2PM - 4PM
973 Ryecroft Ln, Franklin, TN 37064
Meaghan Klein ATLAS GLOBAL REAL ESTATE
$824,900
102 Pearl St, Franklin, TN 37064
Kelly Dougherty Onward Real Estate
$822,990 New Construction
McBryde Plan at Station Hill - Reserve Series, Franklin, TN 37064