$3,250,000
- Land
- 111 Acres
- $29,279 per Acre
0 Bedford Creek Rd Unit RTC3078989, Franklin, TN 37064
0 Bedford Creek Rd Unit RTC3078989, Franklin, TN 37064$3,250,000
0 Bedford Creek Rd Unit RTC3078989, Franklin, TN 37064
0 Bedford Creek Rd Unit RTC3078989, Franklin, TN 37064$999,900
106 Carolyn Ave, Franklin, TN 37064
Zach Teige Parks Compass
$2,088,000 New Construction
152 Ralston Ln, Franklin, TN 37064
Marion Beech Beech Realty
$2,175,000 New Construction
419 Lewisburg Ave, Franklin, TN 37064
Allen Decuyper Onward Real Estate
$12,147,300
5 N Lick Creek Rd, Franklin, TN 37064
Tim Thompson Tim Thompson Premier REALTORS
$1,065,000 New Construction
Campbell 1B Plan at Poplar Farms - Classic, Franklin, TN 37067
$6,100,000
5620 Big East Fork Rd, Franklin, TN 37064
Gabriela Lira Compass RE
$650,000
503 N Petway St, Franklin, TN 37064
Steve Cothran Steve Cothran Realty, LLC
$1,053,000 New Construction
Patterson 1A Plan at Poplar Farms - Classic, Franklin, TN 37067
$2,400,000
0 S Berrys Chapel Rd, Franklin, TN 37069
0 S Berrys Chapel Rd, Franklin, TN 37069$575,000
503 Harpeth Dr, Franklin, TN 37064
Jamie Parsons Compass Tennessee, LLC
$950,000
2221 Castlewood Dr, Franklin, TN 37064
Morgan Schofield Compass
$995,000
1134 Barrel Springs Hollow Rd, Franklin, TN 37069
Shawnna Simpson Onward Real Estate
$5,400,000
4020 Jessica Ln, Franklin, TN 37064
George Hatcher Top Bid/George Hatcher Realty
$850,000
159 Chester Stevens Rd, Franklin, TN 37067
Rachel Foster Compass
$2,500,000
118 Stanwick Dr, Franklin, TN 37067
Shannon Porter Parks Compass