$795,000
- Land
- 12 Acres
- $66,250 per Acre
0 Parker Branch & Mt Laura Ln, Franklin, TN 37064
0 Parker Branch & Mt Laura Ln, Franklin, TN 37064$795,000
0 Parker Branch & Mt Laura Ln, Franklin, TN 37064
0 Parker Branch & Mt Laura Ln, Franklin, TN 37064$550,000
96 Alton Park Ln, Franklin, TN 37069
Lindy Vestal luxeSOUTH Realty
$2,050,000
2320 Harts Landmark Dr, Franklin, TN 37069
Haley Wright Schoch Wilson Group Real Estate
$549,900
2420 Clare Park Dr, Franklin, TN 37069
Megan Baker Jernigan Compass RE
$2,299,000
218 Forest Ridge Ct, Franklin, TN 37069
218 Forest Ridge Ct, Franklin, TN 37069$1,368,230
7266 Murrel Dr, Franklin, TN 37046
Erica Kilpatrick Drees Homes
$1,499,000
235 Halberton Dr, Franklin, TN 37069
Alec Leaman Brandon Hannah Properties
$1,899,999
139 Bertrand Dr, Franklin, TN 37064
Brittany Necci Black Lion Realty
$1,499,000
314 James Ave, Franklin, TN 37064
Gary Loebsack Cobalt Premier Properties
$2,279,000
813 Hillsboro Rd, Franklin, TN 37064
Sheila Campbell eXp Realty
$1,875,000
0 Pinewood Rd Unit 107, Franklin, TN 37064
0 Pinewood Rd Unit 107, Franklin, TN 37064$995,000
2228 Bowman Rd, Franklin, TN 37064
Michael Gomez Hive Nashville LLC
$439,990
3201 Aspen Grove Dr Unit C1, Franklin, TN 37067
Isam Aziz SimpliHOM
$1,675,000
6305 Turkey Foot Ct, Franklin, TN 37067
Charles Jeter Benchmark Realty, LLC
$789,900
365 Irvine Ln, Franklin, TN 37064
Deneen Murphy Berkshire Hathaway HomeServices Woodmont Realty
$1,100,000
483 Franklin Rd, Franklin, TN 37069
Keith Pillatsch Benchmark Realty, LLC
$399,900
965 Green St, Franklin, TN 37064