$498,000 Last List Price
19047 Louisiana 450, Franklinton, LA 70438
- 3 Beds
- 3 Baths
- 3,400 Sq Ft
- Built 2007
Last Sold Summary
- $146/SF
- 213 Days On Market
Last Listing Agent Bella Roberts Keller Williams Realty Services
19047 Louisiana 450, Franklinton, LA 70438