$25,515
- Land
- 1.33 Acres
- $19,184 per Acre
Lot 15 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 15 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$25,515
Lot 15 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 15 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$28,339
Lot 13 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 13 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$32,652
Lot 10 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 10 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$33,721
Lot 9 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 9 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$24,522
Lot 1 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 1 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$27,938
Lot 11 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 11 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$27,938
Lot 16 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 16 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$29,961
Lot 2 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 2 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$25,343
Lot 5 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 5 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$23,912
Lot 12 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438
Lot 12 Joelu Dr, Franklinton, LA 70438$33,500
Lot 2 Old Union Rd, Franklinton, LA 70438
Lot 2 Old Union Rd, Franklinton, LA 70438$33,500
Lot 3 Old Union Rd, Franklinton, LA 70438
Lot 3 Old Union Rd, Franklinton, LA 70438$100,000
Lot 1-3 Old Union Rd, Franklinton, LA 70438
Lot 1-3 Old Union Rd, Franklinton, LA 70438$33,500
Lot 1 Old Union Rd, Franklinton, LA 70438
Lot 1 Old Union Rd, Franklinton, LA 70438$373,750
0 Louisiana 439, Franklinton, LA 70438
0 Louisiana 439, Franklinton, LA 70438$122,900
703 Varnado St, Franklinton, LA 70438
Jaunice Salgado SR Realty Group LLC
$249,900
14416 Fisher Rd, Franklinton, LA 70438