$431,250
- Land
- 6.91 Acres
- $62,410 per Acre
Tbd Hart Rd, Louisburg, NC 27549
Tbd Hart Rd, Louisburg, NC 27549$431,250
Tbd Hart Rd, Louisburg, NC 27549
Tbd Hart Rd, Louisburg, NC 27549$625,000
3412 River Manor Ct, Franklinton, NC 27525
Angela Drum Angela Drum Team Realtors
$322,130 New Construction
46 Gerrard St, Franklinton, NC 27525
$366,610 New Construction
32 Gerrard St, Franklinton, NC 27525
$344,380 New Construction
30 Gerrard St, Franklinton, NC 27525
$412,795 New Construction
795 Harmony Ranch Ln, Franklinton, NC 27525
$324,025 New Construction
42 Gerrard St, Franklinton, NC 27525
$363,315 New Construction
19 Gerrard St, Franklinton, NC 27525
$446,180 New Construction
205 Sugar Pine Dr, Franklinton, NC 27525
$400,000
25 Cranbrooke Dr, Franklinton, NC 27525
Lizmary Caban Real Broker, LLC
$150,000
3659 Carper Ct, Wake Forest, NC 27587
3659 Carper Ct, Wake Forest, NC 27587$4,600,000
1641 Nc Highway 96, Franklinton, NC 27525
Kimberly McKinney
RE/MAX Reliance
(984) 229-9372
$385,000
75 Carlton Ln, Franklinton, NC 27525
Deborah Stern Keller Williams Elite Realty
$244,900
14 Mill St, Franklinton, NC 27525
Justin Daniel eXp Realty, LLC - C
$545,000
3653 Jordan Cir, Franklinton, NC 27525
Stu Barnes Stu Barnes Real Estate
$259,610 New Construction
225 Alberta Dr, Franklinton, NC 27525
$258,610 New Construction
229 Alberta Dr, Franklinton, NC 27525
$394,080 New Construction
113 Mill View Way, Franklinton, NC 27525
$253,265 New Construction
221 Alberta Dr, Franklinton, NC 27525
$259,165 New Construction
223 Alberta Dr, Franklinton, NC 27525