$451,750
- Land
- 18.07 Acres
- $25,000 per Acre
0 Birch Creek Farm Ln, Franklinton, NC 27525
0 Birch Creek Farm Ln, Franklinton, NC 27525$451,750
0 Birch Creek Farm Ln, Franklinton, NC 27525
0 Birch Creek Farm Ln, Franklinton, NC 27525$340,000
140 Hawksbill Dr, Franklinton, NC 27525
Matt Bergevin Real Broker, LLC
$395,000
120 Clubhouse Dr, Youngsville, NC 27596
Alisa Gant-Gibbs Navigate Realty
$189,000
2250 W River Rd, Franklinton, NC 27525
Ellen Padgett
A New Day Realty, LLC
(984) 342-1552
$210,000
Lot 7 W River Rd, Franklinton, NC 27525
Lot 7 W River Rd, Franklinton, NC 27525$399,000
120 Sutherland Dr, Franklinton, NC 27525
Monica Warner Navigate Realty
$200,000
Lot 6 W River Rd, Franklinton, NC 27525
Lot 6 W River Rd, Franklinton, NC 27525$200,000
Lot 2 W River Rd, Franklinton, NC 27525
Lot 2 W River Rd, Franklinton, NC 27525$405,990 New Construction
270 Sugar Pine Dr, Franklinton, NC 27525
$469,900
1208 Montgomery Rd, Franklinton, NC 27525
Alice Ray RE/MAX Legacy
$440,000
80 Consella Way, Franklinton, NC 27525
Rob Partin Long & Foster Real Estate INC/Raleigh
$185,000
26 Hals Way, Franklinton, NC 27525
26 Hals Way, Franklinton, NC 27525$554,900
125 Vast View Way, Franklinton, NC 27525
Joann Samelko Northside Realty Inc.
$1,325,000 New Construction
60 Ashbrooke Falls Dr, Franklinton, NC 27525
Ashley Roberts
Coldwell Banker Advantage
(984) 214-8938
$366,610 New Construction
32 Gerrard St Unit Lot 12, Franklinton, NC 27525
Jenn Fernandez DRB Group North Carolina LLC
$1,100,000 New Construction
50 Ashbrooke Falls Dr, Franklinton, NC 27525