$540,000
414 Tyson Rd, Schwenksville, PA 19473
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,732 Sq Ft
- Built 1963
Last Sold Summary
- $312/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $541,379
Last Listing Agent Brian Bertsch Springer Realty Group
414 Tyson Rd, Schwenksville, PA 19473