$70,000 Last List Price
812 S Mine La Motte St, Fredericktown, MO 63645
- 2 Beds
- 1 Bath
- 936 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- $75/SF
- 228 Days On Market
Current Estimated Value $53,038
Last Listing Agent Geoffrey McDowell Swinford Realty, LLC
812 S Mine La Motte St, Fredericktown, MO 63645