$77,000
- Land
- 1.08 Acres
- $71,296 per Acre
B0104 Skyfall Way, Wortham, TX 76693
B0104 Skyfall Way, Wortham, TX 76693$77,000
B0104 Skyfall Way, Wortham, TX 76693
B0104 Skyfall Way, Wortham, TX 76693$315,000
525 Fm 80 N, Streetman, TX 75859
Rachel Anderson Rachel Anderson Real Estate
$28,900
131 Lincoln Dr, Streetman, TX 75859
131 Lincoln Dr, Streetman, TX 75859$39,000
TBD Lake Vista Dr, Streetman, TX 75859
TBD Lake Vista Dr, Streetman, TX 75859$752,840
230. Fcr 141, Streetman, TX 75859
Nicole Wolf Keller Williams Lonestar
$299,500
TBD Tract #16 Fcr 445, Fairfield, TX 75840
TBD Tract #16 Fcr 445, Fairfield, TX 75840$350,000
230 Fcr 141, Streetman, TX 75859
Nicole Wolf Keller Williams Lonestar
$875,000
265 Shadow Oaks, Streetman, TX 75859
Shelby Donoho Premier Realty
$150,000
1001 S Fairway, Fairfield, TX 75840
Nicole Wolf Keller Williams Lonestar
$320,000
40 Acres Fcr 930, Teague, TX 75860
40 Acres Fcr 930, Teague, TX 75860$360,000
45 Acres Fcr 930, Teague, TX 75860
45 Acres Fcr 930, Teague, TX 75860$126,000
TBD Tract 13 Fcr 445, Fairfield, TX 75840
TBD Tract 13 Fcr 445, Fairfield, TX 75840$159,000
330 Fcr 930, Teague, TX 75860
330 Fcr 930, Teague, TX 75860$255,000
TBD Tract14 Fcr 445, Fairfield, TX 75840
TBD Tract14 Fcr 445, Fairfield, TX 75840$400,000
0 Cr 660 Unit 20260610, Teague, TX 75860
0 Cr 660 Unit 20260610, Teague, TX 75860$89,900
TBD Farm To Market 489, Teague, TX 75860
TBD Farm To Market 489, Teague, TX 75860$615,000
340 Fm 27 W, Fairfield, TX 75840
Stormy Hornik Premier Realty
$499,500
Tract #15 Fcr 445, Fairfield, TX 75840