$49,000
- Land
- 1.27 Acres
- $38,583 per Acre
0 River Runch Rd, Frostproof, FL 33843
0 River Runch Rd, Frostproof, FL 33843$49,000
0 River Runch Rd, Frostproof, FL 33843
0 River Runch Rd, Frostproof, FL 33843$19,500
0 Xeriscape Nursery Rd Unit F10550257, Frostproof, FL 33843
0 Xeriscape Nursery Rd Unit F10550257, Frostproof, FL 33843$28,400
0 US Hwy 27 Unit MFRK4902946, Frostproof, FL 33843
0 US Hwy 27 Unit MFRK4902946, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6227440, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6227440, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6265734, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6265734, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6266723, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6266723, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6272517, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6272517, Frostproof, FL 33843$25,500
120 Pleasant View Ln, Frostproof, FL 33843
Whitney Campbell-Conkey Pelican's Nest Mobile Home Sales, LLC.
$49,000
0 N A Unit MFRO6265736, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6265736, Frostproof, FL 33843$99,000
0 N A Unit MFRO6267341, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6267341, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6264824, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6264824, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6265105, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6265105, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6264815, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6264815, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6266681, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6266681, Frostproof, FL 33843$10,000
0 Cr-630 Unit MFRP4934076, Frostproof, FL 33843