$89,000
- Land
- 2.55 Acres
- $34,902 per Acre
0 Hwy 630 E Unit MFRO6266931, Frostproof, FL 33843
0 Hwy 630 E Unit MFRO6266931, Frostproof, FL 33843$89,000
0 Hwy 630 E Unit MFRO6266931, Frostproof, FL 33843
0 Hwy 630 E Unit MFRO6266931, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6227316, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6227316, Frostproof, FL 33843$49,000
0 Hwy 630 E Unit MFRO6266582, Frostproof, FL 33843
0 Hwy 630 E Unit MFRO6266582, Frostproof, FL 33843$89,000
0 N A Unit MFRO6266380, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6266380, Frostproof, FL 33843$8,900
TBD Hwy 60 E St, Frostproof, FL 33843
TBD Hwy 60 E St, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6229088, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6229088, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6264828, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6264828, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6299283, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6299283, Frostproof, FL 33843$19,500
0 Xeriscape Nursery Rd Unit F10544015, Frostproof, FL 33843
0 Xeriscape Nursery Rd Unit F10544015, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6266717, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6266717, Frostproof, FL 33843$49,000
0 N A Unit MFRO6264822, Frostproof, FL 33843
0 N A Unit MFRO6264822, Frostproof, FL 33843$67,500
1719 Kentucky St, Frostproof, FL 33843
Jennifer Maasdorp Integrity Mobile Homes
$10,000
0 River Ranch Unit S5061372, Frostproof, FL 33843
0 River Ranch Unit S5061372, Frostproof, FL 33843$45,000
0 River Ranch Blvd Unit MFRTB8463903, Frostproof, FL 33843
0 River Ranch Blvd Unit MFRTB8463903, Frostproof, FL 33843$5,000