$8,438,500
- Land
- 24.11 Acres
- $350,000 per Acre
24.11 Acres SW 62nd Ave, Gainesville, FL 32608
24.11 Acres SW 62nd Ave, Gainesville, FL 32608$8,438,500
24.11 Acres SW 62nd Ave, Gainesville, FL 32608
24.11 Acres SW 62nd Ave, Gainesville, FL 32608$8,438,500
24.11 AC SW 62nd Ave, Gainesville, FL 32608
24.11 AC SW 62nd Ave, Gainesville, FL 32608$7,980,000
0 SW 75th St, Gainesville, FL 32008
0 SW 75th St, Gainesville, FL 32008$6,864,000
0 SW 75th St, Gainesville, FL 32008
0 SW 75th St, Gainesville, FL 32008$6,600,000
1602A SW Williston Rd, Gainesville, FL 32608
1602A SW Williston Rd, Gainesville, FL 32608$3,989,900
623 SW 93rd St, Gainesville, FL 32607
Tiffany Thomas BHGRE THOMAS GROUP
$3,750,000
210 SW 2nd Ave, Gainesville, FL 32601
210 SW 2nd Ave, Gainesville, FL 32601$2,749,999
8679 SW 28th Ln, Gainesville, FL 32608
Holly Darr
$2,500,000
5881 SW 34th St, Gainesville, FL 32608
5881 SW 34th St, Gainesville, FL 32608$2,400,000
0 SW 75th St, Gainesville, FL 32008
0 SW 75th St, Gainesville, FL 32008$2,200,000
824 E University Ave, Gainesville, FL 32601
Adrian Hayes-Santos PORTAL REALTY
$2,190,000
11372 SW 30th Ave, Gainesville, FL 32608
Rachel Brock FLORIDA HOMES REALTY & MORTGAGE GVILLE
$2,100,000
205 SE 7th St, Gainesville, FL 32601
Art Nagan BHGRE THOMAS GROUP
$2,029,000 New Construction
3120 SW 108 Way, Gainesville, FL 32608
Brenda Banks BHGRE THOMAS GROUP
$2,013,000
0 SW 75th St, Gainesville, FL 32008
0 SW 75th St, Gainesville, FL 32008$2,000,000
203 NW 15th St, Gainesville, FL 32603
Jamie Williams CORNERSTONE REALTY & MANAGEMENT SERVICES LLC