$215,000
- Land
- 2.73 Acres
- $78,755 per Acre
Lot 19 Laurel Top Way, Gatlinburg, TN 37738
Lot 19 Laurel Top Way, Gatlinburg, TN 37738$215,000
Lot 19 Laurel Top Way, Gatlinburg, TN 37738
Lot 19 Laurel Top Way, Gatlinburg, TN 37738$89,000
714 Pinnacle Vista Rd, Gatlinburg, TN 37738
714 Pinnacle Vista Rd, Gatlinburg, TN 37738$2,850,000 New Construction
204-234 Braydens Way, Gatlinburg, TN 37738
Lisa Hoyt Wallace Real Estate KP
$634,900
1704 Hidden Hills Rd Unit 108, Gatlinburg, TN 37738
Courtney Mcghee Keller Williams
$974,000
Mt. Fred Harrison Way, Gatlinburg, TN 37738
Mt. Fred Harrison Way, Gatlinburg, TN 37738$399,500
D7 Lightning Bug Way, Gatlinburg, TN 37738
D7 Lightning Bug Way, Gatlinburg, TN 37738$654,900
820 Pinnacle Vista Rd, Gatlinburg, TN 37738
McKenna Soloway Reliant Realty, Murfreesboro
$899,900
821 Great Smoky Way, Gatlinburg, TN 37738
Allen Perry Compass RE
$6,500,000
0 Birds Creek Rd Unit 310253, Gatlinburg, TN 37738
0 Birds Creek Rd Unit 310253, Gatlinburg, TN 37738$424,985
Lot 3 Old Cartertown (4 49 Acres) Rd, Gatlinburg, TN 37738
Lot 3 Old Cartertown (4 49 Acres) Rd, Gatlinburg, TN 37738$399,500
0 Lightning Bug Way Unit D 7, Gatlinburg, TN 37738
0 Lightning Bug Way Unit D 7, Gatlinburg, TN 37738$289,900
0 Kristis Place, Gatlinburg, TN 37738
0 Kristis Place, Gatlinburg, TN 37738$63,000
Lot 6 Thissa Way, Gatlinburg, TN 37738
Lot 6 Thissa Way, Gatlinburg, TN 37738$749,909
510 Houser Rd, Gatlinburg, TN 37738
Greg Scribner Your Home Sold Guaranteed Real
$139,000
0 Mathis Hollow Rd Unit 1331736, Gatlinburg, TN 37738