$290,000 Last List Price
27021 M Rd, Gaylord, KS 67638
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,864 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- $156/SF
- 50 Days On Market
Current Estimated Value $243,302
Last Listing Agent Aleah Williams
27021 M Rd, Gaylord, KS 67638
$290,000 Last List Price
27021 M Rd, Gaylord, KS 67638
Last Sold Summary
Current Estimated Value $243,302
Last Listing Agent Aleah Williams
27021 M Rd, Gaylord, KS 67638