$344,000
- Land
- 43 Acres
- $8,000 per Acre
43 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037
43 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037$344,000
43 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037
43 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037$280,800
36 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037
36 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037$425,000
103 Keagan Place, Gerald, MO 63037
Heather Bastunas
HD Real Estate LLC
(573) 731-4587
$272,000
32 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037
32 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037$3,200,000
0 Wenkel Ford Rd Unit 25182432, Leslie, MO 63056
Taylor Bailey Bailey Properties
$735,000
0 Tbd Old Highway 50-Tract 2, Gerald, MO 63037
0 Tbd Old Highway 50-Tract 2, Gerald, MO 63037$529,900
7817 Highway H, Gerald, MO 63037
Kelley Angell Koehn, REALTORS
$695,000
9081 W Red Oak Rd, Rosebud, MO 63091
Terri Jeoffroy EXP Realty, LLC
$425,000
5294 Farrell Rd, Gerald, MO 63037
Angela Ray HD Real Estate LLC
$349,000
4450 Highway C, Gerald, MO 63037
Robin Janson Cathlee's Real Estate
$695,000
9081 & 9085 W Red Oak Rd, Rosebud, MO 63091
Terri Jeoffroy EXP Realty, LLC
$550,000
7705 Antioch Rd, Gerald, MO 63037
Matt McClelland RE/MAX Today
$149,900
3466 Old Highway 50, Gerald, MO 63037
Laurie Wuestling Coldwell Banker Realty - Gundaker
$13,500
0 Walnut (Lots 49-52) St Unit 23030920, Gerald, MO 63037
0 Walnut (Lots 49-52) St Unit 23030920, Gerald, MO 63037$180,000
703 S Walnut St, Gerald, MO 63037
Jerry Green Dolan, Realtors
$21,900
247 Foxboro Rd, Gerald, MO 63037
247 Foxboro Rd, Gerald, MO 63037$735,000