$272,000 Lot/Land
32 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037
- 32 Acres
- $8,500 per Acre
$272,000 Lot/Land
32 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037
$344,000 Lot/Land
43 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037
$280,800 Lot/Land
36 +/- Acres Tbd Highway H, Gerald, MO 63037
$735,000 Lot/Land
0 Tbd Old Highway 50-Tract 2, Gerald, MO 63037
$13,500 Lot/Land
0 Walnut (Lots 49-52) St Unit 23030920, Gerald, MO 63037
$21,900 Lot/Land
247 Foxboro Rd, Gerald, MO 63037
$21,900 Lot/Land
255 Foxboro Rd, Gerald, MO 63037
$525,000 Lot/Land
0 W Industrial Dr, Gerald, MO 63037