$900,000
10905 Powers Ave, Cockeysville, MD 21030
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,842 Sq Ft
- Built 1994
Last Sold Summary
- $234/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $884,976
Last Listing Agent Kristina Johnson Cummings & Co. Realtors
10905 Powers Ave, Cockeysville, MD 21030