$850,000 Sold Jun 18, 2025
1N605 Glenrise Ave, Glen Ellyn, IL 60137
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,750 Sq Ft
- Built 2014
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $309/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $879,646
Last Listing Agent Stacey Harvey Compass
1N605 Glenrise Ave, Glen Ellyn, IL 60137