$315,000 Sold Nov 26, 2025
1211 E Vista Cir, Globe, AZ 85501
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,900 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $166/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $327,385
Last Listing Agent Eric DuFriend
1211 E Vista Cir, Globe, AZ 85501