$515,000
- Land
- 20.61 Acres
- $24,988 per Acre
0 W Ash Creek Rd Unit 6394323, Globe, AZ 85501
0 W Ash Creek Rd Unit 6394323, Globe, AZ 85501$515,000
0 W Ash Creek Rd Unit 6394323, Globe, AZ 85501
0 W Ash Creek Rd Unit 6394323, Globe, AZ 85501$60,000
Lot 112 Pinaleno Pass, Globe, AZ 85501
Michelle Yerkovich
$110,000
5499 Glendale Ave, Globe, AZ 85501
Tim Esteban HomeSmart
$234,900
393 S Sixth St, Globe, AZ 85501
Janette Herrera
Call for Price
230 E North St, Globe, AZ 85501
Rebecca Mathews
$235,900
267 E North St, Globe, AZ 85501
Jessy Perkins
$515,000
000 W Ash Creek Rd, Globe, AZ 85501
000 W Ash Creek Rd, Globe, AZ 85501$159,900
5664 Hunt, Globe, AZ 85501
Janette Herrera
$2,200,000
6368 N Az Highway 288, Globe, AZ 85501
Neil Blindauer DeLex Realty
$2,200,000
MM164 Arizona 77 Unit 1B, Globe, AZ 85501
MM164 Arizona 77 Unit 1B, Globe, AZ 85501$85,000
87 88 89 Picacho Dr Unit 87, Globe, AZ 85501
87 88 89 Picacho Dr Unit 87, Globe, AZ 85501$50,000
21xx N Copper Canyon Rd Unit 168, Globe, AZ 85501
21xx N Copper Canyon Rd Unit 168, Globe, AZ 85501$79,900
5615 Burham, Globe, AZ 85501
Jessy Perkins
$219,500
5742 S Central Dr, Globe, AZ 85501
Eric DuFriend
$353,946
254 N Broad St, Globe, AZ 85501
Stella Bonin ProSmart Realty
$185,000
10XX E Horseshoe Springs Rd Unit 2, Globe, AZ 85501
10XX E Horseshoe Springs Rd Unit 2, Globe, AZ 85501$580,000
707 S East St, Globe, AZ 85501
Neil Blindauer DeLex Realty
$225,000
00000 E Ranch Creek Rd, Globe, AZ 85501
00000 E Ranch Creek Rd, Globe, AZ 85501$89,500
5803 E Quail Run, Globe, AZ 85501