$575,080
- Land
- 14.38 Acres
- $40,000 per Acre
12655 Farm To Market 4, Godley, TX 76044
12655 Farm To Market 4, Godley, TX 76044$575,080
12655 Farm To Market 4, Godley, TX 76044
12655 Farm To Market 4, Godley, TX 76044$540,000
704 Cactus Creek Ct, Godley, TX 76044
Christina Chambliess x2 Realty Group
$530,000
6908 Scarlett Way, Godley, TX 76044
Matthew Kirby NextHome NTX Real Estate
$2,500,000
204 State Highway 171, Godley, TX 76044
204 State Highway 171, Godley, TX 76044$1,099,999 New Construction
6505 County Road 1126b, Godley, TX 76044
Debra Godfrey The Harvest House Realty Group
$603,000
TBD 24 County Road 1232, Godley, TX 76044
TBD 24 County Road 1232, Godley, TX 76044$484,500
12549 County Road 1002, Godley, TX 76044
Jeremy Reece Peak Point Real Estate
$155,000
12833 Torello Ct, Godley, TX 76044
12833 Torello Ct, Godley, TX 76044$1,195,000
8701 County Road 1129, Godley, TX 76044
Jana Wilson Texas Real Estate Professionals
$100,000
8508 Stallion Dr, Godley, TX 76044
8508 Stallion Dr, Godley, TX 76044$2,163,178
9501 Fm 2331, Godley, TX 76044
Tara Roden Fathom Realty LLC
$565,000
8624 Tucker Dr, Godley, TX 76044
Roy Reyna Fathom Realty
$1,295,000
13128 County Road 1000, Godley, TX 76044
13128 County Road 1000, Godley, TX 76044$570,000
6657 Buffalo Ridge Cir, Godley, TX 76044
Desirae Cruz Su Kaza Realty, LLC
$2,163,178
9599 Fm 2331, Godley, TX 76044
9599 Fm 2331, Godley, TX 76044$195,000
6861 Eagle Creek, Godley, TX 76044
6861 Eagle Creek, Godley, TX 76044$2,604,750
TBD 104 County Road 1232, Godley, TX 76044
TBD 104 County Road 1232, Godley, TX 76044$2,843,715