$860,000 Sold May 19, 2025
32792 Miller Ranch Rd, Gold Beach, OR 97444
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,722 Sq Ft
- Built 1999
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $499/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $546,527
Last Listing Agent Sara Jung Century 21 Agate Realty/Gold