$2,400,000 Sold Aug 26, 2025
39 Country Rd, Boynton Beach, FL 33436
- 3 Beds
- 3 Baths
- 3,953 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- 29% Below List Price
- $607/SF
- 700 Days On Market
Current Estimated Value $2,432,963
Last Listing Agent MARY BETH WINDLE, LANG REALTY Douglas Elliman
39 Country Rd, Boynton Beach, FL 33436