Graham County KS Homes for Sale
-
-
$1,183,567
- Land
- 749.35 Acres
- $1,579 per Acre
0 340th Ave Unit 26392724, Bogue, KS 67625
0 340th Ave Unit 26392724, Bogue, KS 67625 -
$475,000
- Land
- 200 Acres
- $2,375 per Acre
00000 State Highway 18, Bogue, KS 67625
00000 State Highway 18, Bogue, KS 67625 -
-
$340,200
$38K PRICE DROP- Land
- 188.95 Acres
- $1,800 per Acre
Highway 283 Unit LotWP001, Hill City, KS 67642
Highway 283 Unit LotWP001, Hill City, KS 67642 -
$241,907
$15K PRICE DROP- Land
- 146.61 Acres
- $1,650 per Acre
00000, Bogue, KS 67625
00000, Bogue, KS 67625 -
-
$650,000
- Land
- 318.61 Acres
- $2,040 per Acre
456 D Rd, Morlan Township, KS 67657
456 D Rd, Morlan Township, KS 67657 -
$260,000
$5K PRICE DROP- Land
- 160.36 Acres
- $1,621 per Acre
000 380th Ave, Palco, KS 67657
000 380th Ave, Palco, KS 67657 -
$650,000
456 D Rd, Morlan Township, KS 67657
456 D Rd, Morlan Township, KS 67657Connor Williams Hayden Outdoors Real Estate
-
$340,000
123 D Rd, Palco, KS 67657
123 D Rd, Palco, KS 67657Connor Williams Hayden Outdoors Real Estate
-
$260,000
$5K PRICE DROP- Land
- 160.36 Acres
- $1,621 per Acre
TBD 380th Ave, Palco, KS 67657
TBD 380th Ave, Palco, KS 67657 -
$60,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,114 Sq Ft
213 E Cedar St, Hill City, KS 67642
213 E Cedar St, Hill City, KS 67642Tamera Riedel Coldwell Banker Executive Realty
-
-
$89,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,055 Sq Ft
415 N 4th Ave, Hill City, KS 67642
415 N 4th Ave, Hill City, KS 67642Tamera Riedel Coldwell Banker Executive Realty
-
$99,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,372 Sq Ft
122 W Maple St, Hill City, KS 67642
122 W Maple St, Hill City, KS 67642Jeanette Krizek HOMESTEAD AND LAND REALTY
-
$79,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,080 Sq Ft
501 S 2nd Ave, Hill City, KS 67642
501 S 2nd Ave, Hill City, KS 67642Jeanette Krizek HOMESTEAD AND LAND REALTY
-
$175,000
$71K PRICE DROP- Land
- 120 Acres
- $1,458 per Acre
000 County Road 380, Bogue, KS 67625
000 County Road 380, Bogue, KS 67625 -
-
-
$1,183,567
- Land
- 749.35 Acres
- $1,579 per Acre
0 340th Ave Unit S Rd, Bogue, KS 67625
0 340th Ave Unit S Rd, Bogue, KS 67625