$685,000
2611 &1903 Gcr 41, Granby, CO 80446
- Land
- 47.96 Acres
- $14,283 per Acre
Last Sold Summary
- 14% Below List Price
- 876 Days On Market
Current Estimated Value $688,672
Last Listing Agent Nicola Dixon Keller Williams Advantage Realty, LLC
2611 &1903 Gcr 41, Granby, CO 80446